Hakkımızda

Estemedi, estetik ve medikal gereksinimleriniz için sizi, alanında deneyimli kurum ve uzman doktorlarla buluşturan ücretsiz bir asistanlık hizmetidir. Estetik, göz sağlığı, saç ekimi, diş tedavisi ve estetiği, kısırlık tedavisi, ortopedi, kalp ve damar cerrahisi gibi sağlık sektörünün birçok alanında ihtiyaç duyduğunuz tedavi için en uygun merkezi, sürekli genişleyen ağımız içerisindeki sağlık kuruluşları arasından seçmeniz konusunda size yardımcı oluyoruz...
Hasta Yorumları
 

EsteSocial

Paylaştığınız için teşekkürler...

Uzm. Dr. Hikmet ALOĞLU

1957 Alanya doğumlu. İlk ve Orta öğrenimini Uşak ve Mersin (Erdemli)’de tamamladıktan sonra 1974 yılında Hacette Üniversitesi Tıp Fakültesinde Üniversite eğitimine başladı.

1981 de Üniversite eğitiminin ardından sırası ile mecburi hizmet ve askerlik görevlerini tamamladı ve 1985 – 1990 tarihleri arasında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroloji anabilim dalında İhtisas eğitimini aldı.

1990 – 1994 tarihinde Sağlık Bakanlığı hastanesinde Batman’da, 1994 – 2005 tarihleri arasında Bursa’da Özel hastane ve Özel nörıofizyoloji laboratuarında mesleğini uyguladı.

2005 yılında 2 ay süre ile Cerrahpaşa tıp fakültesi nöroloji bölümü Uyku hastalıkları biriminde Uyku hastalıkları ve Polisomnografi laboratuarında çalıştı.

Halen 2005 Ağustos ayından itibaren Özel TEM Hospital’de Nöroloji Uzmanlığı görevini yapmakta ve Nörofizyoloji laboratuarında EEG-EMG-Uyarılmış potansiyeller üzerine çalışmakta, aynı zamanda Uyku hastalıkları ile ilgilenerek Uyku laboratuarı çalışmalarını yürütmektedir.