Hakkımızda

Estemedi, estetik ve medikal gereksinimleriniz için sizi, alanında deneyimli kurum ve uzman doktorlarla buluşturan ücretsiz bir asistanlık hizmetidir. Estetik, göz sağlığı, saç ekimi, diş tedavisi ve estetiği, kısırlık tedavisi, ortopedi, kalp ve damar cerrahisi gibi sağlık sektörünün birçok alanında ihtiyaç duyduğunuz tedavi için en uygun merkezi, sürekli genişleyen ağımız içerisindeki sağlık kuruluşları arasından seçmeniz konusunda size yardımcı oluyoruz...
Hasta Yorumları
 

EsteSocial

Paylaştığınız için teşekkürler...

Sivilceleri gizleme

Gözdeki kırmızılığı alan herhangi bir markayı alin ve bir parça pamuğa azıcık döküp, pamuğu bir dakika kadar sivilcenin üzerinde tutun. Bu ürünler renksiz ve görünmez hale getirerek sivilcedeki kırmızılığı alırlar. Sivilceli bölgeye biraz fazla kapatıcı uygulanabilir.

Diş macununuzdan (jel olmasın) bir parça alıp, hafifçe dağıtarak sivilceye sürünüz.Buzu, direk sivilceye birkaç saniye uygulayın. Hidrokortizonlu bir kremle devam edin.Yüz, boyun, göğüs ve sırttaki kusurların kurdeşen benzeri görünümünü yok etmek için, kalamin losyonunu (çinko oksidi) gece kullanın.