Hakkımızda

Estemedi, estetik ve medikal gereksinimleriniz için sizi, alanında deneyimli kurum ve uzman doktorlarla buluşturan ücretsiz bir asistanlık hizmetidir. Estetik, göz sağlığı, saç ekimi, diş tedavisi ve estetiği, kısırlık tedavisi, ortopedi, kalp ve damar cerrahisi gibi sağlık sektörünün birçok alanında ihtiyaç duyduğunuz tedavi için en uygun merkezi, sürekli genişleyen ağımız içerisindeki sağlık kuruluşları arasından seçmeniz konusunda size yardımcı oluyoruz...
Hasta Yorumları
 

EsteSocial

Paylaştığınız için teşekkürler...

Parlak bir cilt için 4 temel kural

Öncelikle, yapılması gereken en önemli şey, cilt bakım rutininizi basit tutmaktır!

Cildiniz için zorunlu olan ürünleri alın ve kesinlikle kullanın. Nemlendirici yüz yıkama, güneş koruyucu nemlendirici ve yenileyici bir gece kremi kesinlikle gerekli olanlardır.Cilt tipine özgü ürünleri kullanın ve her zaman cildinize nazik davranın.

Doğru beslenin. Paket paket cipslere KOCA BİR HAYIR deyin ve bunlar yerine antioksidan, omega3 yağ asitleri ve vitaminler içeren besinleri tercih edin.Parlak bir cilt için en iyi gıdalardan bazıları çilek, avokado, badem ve somondur.

Cildinizi arındırın. Ölü hücrelerden kurtulmak ve cildinize yumuşak bir görünüm vermek için haftada bir kez arındırıcı kullanmak idealdir.

Cilt sorunlarınızı göz ardı etmeyin. Eğer leke ve sivilceleriniz varsa, dermatologa görünün ve cilt bakım rejimi ile ilgili tedavi ve yardım isteyin. Tedaviye başlamak için beklemek yerine erkenden müdahale edin.