Hakkımızda

Estemedi, estetik ve medikal gereksinimleriniz için sizi, alanında deneyimli kurum ve uzman doktorlarla buluşturan ücretsiz bir asistanlık hizmetidir. Estetik, göz sağlığı, saç ekimi, diş tedavisi ve estetiği, kısırlık tedavisi, ortopedi, kalp ve damar cerrahisi gibi sağlık sektörünün birçok alanında ihtiyaç duyduğunuz tedavi için en uygun merkezi, sürekli genişleyen ağımız içerisindeki sağlık kuruluşları arasından seçmeniz konusunda size yardımcı oluyoruz...
Hasta Yorumları
 

EsteSocial

Paylaştığınız için teşekkürler...

Mutlu tokat: Yeni kırışıklık tedavisi acı verici duruyor

Kırışıklıklar için sonsuz sayıda yeni, tuhaf tedavilerin olduğunu görüyoruz. Son zamanlarda,"yüz yogası" trendini tartışmıştık ama Taylandlı bir güzellik tekniği daha da tuhaf görünüyor. Seattle PI’ ye göre bu, "antik Tayland yüz tokatlama sanatı" ve uygulayıcılar, yüz şişliklerini ve yaşlanma çizgilerini tedavide yardımcı olabileceğini söylüyorlar.

Steve Rubenstein, San Francisco'da bir güzellik salonunda yaptırdığı tedavi ile ilgili deneyimlerini yazdı. Oraya gittiğinde, tokatçı kadının ''Kırışıklıklarınız var.'' dediğini yazıyor makalesinde. "Ve sol yanağınız, sağ yanağınızdan daha büyük. Bu daha şişkin. "

Bu acı verici durabilir ve ayrıca pahalı da: tedaviler 350 $ tutuyor. Seans sırasında uygulayıcı, bir tabureye oturdu, müzik dinliyordu ve Rubenstein'in yüzüne birkaç defa tokat attı. Bunların çok acı verici olmadığını ancak ''gıdıklanırmış gibi de değildi'' diye yazdı.

Tokada ek olarak kadın, yanaklarını sıkıştırdı, yüzünün üzerinde ellerini gezdirdi ve yüzündeki deriyi geriye doğru itti. Bu, seansın sonuna doğru tokatların daha da sertleşmesiyle birlikte yaklaşık 10 dakika devam etti.

Bittiğinde, uygulayıcı Rubenstein'a yüzünün önce ve sonra fotoğraflarını gösterdi.Ne yazık ki, ikisi arasında hiçbir fark görmediğini yazdı. Bu deneyimine bakıldığında, yüz tokatlamaya bir ton para harcamadan önce iki kez düşünmek isteyebilirsiniz.

Eğer daha net sonuçlar görmek istiyorsanız, Botox gibi bazı kozmetik tedavilerin, yaşlanmayla birlikte ortaya çıkan çizgileri azalttığı kanıtlamıştır.Geçmiş yıllarda Botox pahalıyken, artık daha ekonomik.Amerikan Estetik Plastik Cerrahi Derneği'ne göre, Botox ve Dysport'u kapsayan Botulinum Toksin A Tipi'nin ortalama maliyeti, 328 $, yani Rubenstein'ın denediğinden daha ucuz bir tedavi.