Hakkımızda

Estemedi, estetik ve medikal gereksinimleriniz için sizi, alanında deneyimli kurum ve uzman doktorlarla buluşturan ücretsiz bir asistanlık hizmetidir. Estetik, göz sağlığı, saç ekimi, diş tedavisi ve estetiği, kısırlık tedavisi, ortopedi, kalp ve damar cerrahisi gibi sağlık sektörünün birçok alanında ihtiyaç duyduğunuz tedavi için en uygun merkezi, sürekli genişleyen ağımız içerisindeki sağlık kuruluşları arasından seçmeniz konusunda size yardımcı oluyoruz...
Hasta Yorumları
 

EsteSocial

Paylaştığınız için teşekkürler...

Hizmetlerimiz

Estemedi, yaygın ve sürekli genişleyen ağıyla tedaviniz için size en iyi hastane ve doktor seçeneklerini sunuyor.

Tedaviniz için başka bir ülkeye seyahat edeceksiniz ve doktorunuzu daha yakından tanımanız, ona sorular yöneltmeniz gerektiğini mi düşünüyorsunuz? Estemedi’nin interaktif iletişim araçları sayesinde dilediğiniz sağlık merkezi ve doktor ile henüz evinizdeyken görüşebilir, sorularınızı görsel ve işitsel öğelerle destekleyebilirsiniz.

Estemedi, sağlık seyahatinizin hiçbir aşamasında sizi yalnız bırakmıyor. Uçak bileti ve konaklama rezervasyonunuz için ücretsiz danışmanlığımızdan yararlanabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz havalimanından başlayarak size eşlik ediyor, hastaneye ulaşım, doktorunuzla görüşme, operasyon öncesi ve sonrası transferlerde hep yanınızda yer alıyor. Tedavi ve yenilenme sürecinde, kendinizi evinizde hissettirmenizi amaçlayan ekibimiz, hastane ve doktorunuz arasında danışmanlık hizmeti sunuyor, olası bir sıkıntının hemen ve kolaylıkla giderilmesinde aracılık yapıyor. Hasta hakları ve memnuniyeti konusunda özel olarak eğitilmiş ekibimiz, Türkiye’den mutlu ayrılmanız için bütün önceliklerinizi gözetiyor. Tedaviniz sona erip dönüş vakti geldiğinde ekibimiz size havalimanına kadar eşlik ediyor.

Türkiye’deki en büyük yardımcınız Estemedi’den ülkenize döndüğünüz zaman da destek görmeye devam edeceksiniz. Hastane ve doktorunuzla iletişiminizi sürdürmeniz, gerekli geri dönüşler, olası soru ve sorunlarınız için ihtiyaç duyduğunuz her anda Estemedi’yi yanınızda bulacaksınız.

Estemedi, size sağlık seyahatiniz sırasında Türkiye’yi ve ziyaret ettiğiniz şehri daha yakından tanıma fırsatı da sunuyor. Dilerseniz, uygun fiyat seçenekleriyle içeriği ve süresi sizin talepleriniz doğrultusunda düzenlenen şehir turu organizasyonlarına katılabilirsiniz. Turlarımız ile yenilenme sürecinizi keyifli bir tatile dönüştürecek, eşsiz ve unutulmaz bir deneyim yaşayacaksınız.