Hakkımızda

Estemedi, estetik ve medikal gereksinimleriniz için sizi, alanında deneyimli kurum ve uzman doktorlarla buluşturan ücretsiz bir asistanlık hizmetidir. Estetik, göz sağlığı, saç ekimi, diş tedavisi ve estetiği, kısırlık tedavisi, ortopedi, kalp ve damar cerrahisi gibi sağlık sektörünün birçok alanında ihtiyaç duyduğunuz tedavi için en uygun merkezi, sürekli genişleyen ağımız içerisindeki sağlık kuruluşları arasından seçmeniz konusunda size yardımcı oluyoruz...
Hasta Yorumları
 

EsteSocial

Paylaştığınız için teşekkürler...

Hızlı makyaj ipuçları

Dudaklar

Güzellik uzmanı Dipika Topiwala şöyle diyor: ''Dudaklarınızı arındırın ve seçtiğiniz bir dudak balsamı kullanın.Uygulamaya, dudak kalemiyle başlayın.Sonra seçtiğiniz rujla dudaklarınızı doldurun.'' Eğer yağlı cilde sahipseniz, istenmeyen bir parlamayı önlemek için dudaklarınızın kenarlarına biraz kompakt toz pudra sürün.Doğal renkleri tercih edin, bu renkler daha uzun süre kalıcıdır. Bu deneyin: Rengin daha uzun s re kalıcı olması için dudaklarınıza biraz kırmızı şarap sürün.

Gözler

Göz makyajınızın daha uzun süre kalıcı olması için, önce astar uygulayarak kırışık oluşmasını önleyin. Bu işlem, renk için bir baz oluşturacaktır ve rengin daha uzun süre kalmasını sağlayacaktır.Kochhar şöyle diyor: ''Akşam için, jel bazlı göz makyajını tercih edin. Bunu biraz toz pudra ile tamamlayınız. Maskara ile kirpiklerinizi kaplayın. Ancak, kirpiklerinize aşırı maskara sürmemeniz gerektiğini aklınızdan çıkarmayın çünkü bir süre sonra akabilir.

Yanaklar

"Kalıcı bir yanak makyajı için, tüm gece kalacak bir allık olması için jel allık ve toz allığı karıştırıp uygulayın." diyor Topiwala.