Hakkımızda

Estemedi, estetik ve medikal gereksinimleriniz için sizi, alanında deneyimli kurum ve uzman doktorlarla buluşturan ücretsiz bir asistanlık hizmetidir. Estetik, göz sağlığı, saç ekimi, diş tedavisi ve estetiği, kısırlık tedavisi, ortopedi, kalp ve damar cerrahisi gibi sağlık sektörünün birçok alanında ihtiyaç duyduğunuz tedavi için en uygun merkezi, sürekli genişleyen ağımız içerisindeki sağlık kuruluşları arasından seçmeniz konusunda size yardımcı oluyoruz...
Hasta Yorumları
 

EsteSocial

Paylaştığınız için teşekkürler...

Hastane Ekle

Sağlık merkezinizi Estemedi’nin sürekli büyüyen ağına dâhil ederek, dünyanın her yerinden tedavi olmak için en uygun merkezi arayan binlerce hastaya ulaşabilirsiniz. Estemedi, size merkezinizin, hizmetlerinizin ve uzman kadronuzun tanıtımını dokuz dilde yapma, tanıtımınızı görsel ve işitsel öğelerle destekleme imkânı ve farklı ülkelerden hastalara ulaşma fırsatı sunuyor. Verdiğimiz profesyonel hizmet konsepti ile “Online Yurtdışı Acenteniz” olarak çalışıyor ve yurt dışı acente giderlerinizi hafifletiyoruz.

Hasta memnuniyetini her şeyin üstünde tutan geniş kadromuzla, sağlıklarına kavuşmak için Türkiye’yi seçen hastaların en büyük yardımcısı olmayı amaçlıyoruz. Bu amaçla, en iyi hastaneler ve özel klinikler ile çalışan ekibimiz, çözüm ortaklarının kurumsallaşmış, branşlarında birinci sınıf hizmet sunan, hasta hakları ve memnuniyetini ilke edinmiş merkezler olmasına büyük özen gösteriyor. Uluslararası kalite standartları, hasta memnuniyeti, teknolojik ve fiziki donanım gibi kriterler doğrultusundan sağlık alanında uzman ve deneyimli ekibimizce değerlendirilen merkezler, Estemedi sistemine dâhil ediliyor.

Kullanıcılarına seçkin bir sağlık merkezleri ağı sunan Estemedi’de yer almak için aşağıdaki formu doldurarak ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.


Lütfen (*) işaretli olanları doldurun.


Hastane

 *

İsim

 *

Soyisim

 *

Ülke

 *

E-posta

 *

Telefon

 *
Mesajınız
Gönder