Hakkımızda

Estemedi, estetik ve medikal gereksinimleriniz için sizi, alanında deneyimli kurum ve uzman doktorlarla buluşturan ücretsiz bir asistanlık hizmetidir. Estetik, göz sağlığı, saç ekimi, diş tedavisi ve estetiği, kısırlık tedavisi, ortopedi, kalp ve damar cerrahisi gibi sağlık sektörünün birçok alanında ihtiyaç duyduğunuz tedavi için en uygun merkezi, sürekli genişleyen ağımız içerisindeki sağlık kuruluşları arasından seçmeniz konusunda size yardımcı oluyoruz...
Hasta Yorumları
 

EsteSocial

Paylaştığınız için teşekkürler...

Hakkımızda

Estemedi, estetik ve medikal gereksinimleriniz için sizi, alanında deneyimli kurum ve uzman doktorlarla buluşturan ücretsiz bir asistanlık hizmetidir. Estetik, göz sağlığı, saç ekimi, diş tedavisi ve estetiği, kısırlık tedavisi, ortopedi, kalp ve damar cerrahisi gibi sağlık sektörünün birçok alanında ihtiyaç duyduğunuz tedavi için en uygun merkezi, sürekli genişleyen ağımız içerisindeki sağlık kuruluşları arasından seçmeniz konusunda size yardımcı oluyoruz.

Estemedi, medikal estetik ile yükselen sağlık turizmini bir araya getiriyor.

Dünyanın önde gelen sağlık akreditasyon kuruluşu Joint Commission International (JCI) Kalite Belgesi’ne sahip en çok sağlık merkezinin bulunduğu ülkelerden biri olan Türkiye, sağlığınıza kavuşmanız ve yenilenmeniz için size benzersiz olanaklar sunuyor. Yüksek standartlara sahip sağlık hizmetlerden yararlanmanın yanı sıra, eşsiz doğal güzellikler, yüzyıllarca uygarlıkların kesişme noktası olmuş tarihi yerler ve her zevke hitap eden turistik organizasyonların tadını çıkarmak için her yıl on binlerce kişi dünyanın pek çok ülkesinden Türkiye’ye geliyor. Tedaviniz için Türkiye’yi tercih ederek siz de zengin tarihi ve kültürel birikime sahip şehirlerde, dünyaca ünlü Türk misafirperverliğini yaşayarak yenilenme sürecinizi dolu dolu bir seyahate dönüştürebilirsiniz.

Siz kendinizi yenilerken, profesyonel ekibimiz gerekli tüm işlemlerinizi hiçbir ücret talep etmeden organize ediyor.

Sitemizde yer alan dil seçenekleriyle uluslararası hizmet alabileceğiniz Estemedi ayrıcalığıyla, İstanbul ve Türkiye’nin diğer sağlık ve turizm alanında öne çıkan metropollerinde bulunan fiziki ve teknolojik açıdan dünya çapında standartlara sahip sağlık merkezleri ve uzman doktorlarla doğrudan iletişime geçebilir, tedaviniz hakkında bilgi edinebilir ve randevunuzu alabilirsiniz. Üstelik uzman ekibimiz havaalanından başlayarak sağlık seyahatinizin her aşamasında size eşlik ediyor, tedaviniz boyunca bütün ihtiyaçlarınızı zahmetsizce gidermeniz için yardımcı oluyor.

Estemedi, hep yanınızda.

Dilerseniz talepleriniz doğrultusunda hazırlanan tur programları ile tedavi sürecinizi keyifli bir tatile dönüştürüyoruz. EsteTravel bölümünde detaylı bilgiye ulaşabileceğiniz hizmetimizle her yönüyle sizin şekillendirebileceğiniz, süresinden içeriğine kadar kişisel tercihlerinize göre organize edilen turlarla, tedavi için gideceğiniz şehri daha yakından tanıma, tarihi, kültürel ve turistik yerleri görme fırsatını değerlendirebilirsiniz. Üstelik EsteTravel ile sunduğumuz gezilerden, sağlık hizmeti almadan da yararlanabilir, bambaşka coğrafyaları bizimle keşfedebilirsiniz.

Sitemizde yer alan EsteLive bölümünde medikal estetik alanında yaşanan son gelişmeleri, sağlık sektörüyle ilgili haberleri takip edebilir, yeni teknolojilerden en son bilimsel araştırmalara kadar pek çok konuda bilgi edinebilirsiniz.

EsteTips bölümümüzde ise medikal estetik konusunda size pratik çözümler ve ipuçları, kendi kendinize uygulayabileceğiniz yöntemler konusunda küçük tavsiyeler sunuyoruz.

Estemedi, sürekli genişleyen ağıyla yüksek standartlarda tedavi olmanızı ve yenilenme sürecinizde size unutulmaz bir seyahat deneyimi yaşatmayı amaçlıyor. Medikal estetik ile sağlık turizmini birleştiren Estemedi’den son haberleri almak için bizi Facebook ve Twitter sayfalarımızdan takip edebilir, e-mail grubumuza üye olabilirsiniz.