Hakkımızda

Estemedi, estetik ve medikal gereksinimleriniz için sizi, alanında deneyimli kurum ve uzman doktorlarla buluşturan ücretsiz bir asistanlık hizmetidir. Estetik, göz sağlığı, saç ekimi, diş tedavisi ve estetiği, kısırlık tedavisi, ortopedi, kalp ve damar cerrahisi gibi sağlık sektörünün birçok alanında ihtiyaç duyduğunuz tedavi için en uygun merkezi, sürekli genişleyen ağımız içerisindeki sağlık kuruluşları arasından seçmeniz konusunda size yardımcı oluyoruz...
Hasta Yorumları
 

EsteSocial

Paylaştığınız için teşekkürler...

Fondöteni yanlış kullanmamak için

Fondöten kullanmanın kuralları:

Kekimsi fondöten: Kekimsi bir fondöten seçmeyin.Cildinizin üzerinde çok fazla ağırlık yapabilir. Doğru çünkü kekimsi fondötenler iyi bit saklama sağlıyor ve cildin kusurlarını gizliyor ancak bazen yanlış rengi kullanırsanız, cildinize doğal olmayan bir görünüm verecektir.

Koyu fondöten: Fondötenler her zaman cilt renginize uygun olmalıdır.Cilt renginizden daha koyu renkler seçtiğiniz durumlar olabilir ve sonuçta komik ve doğal olmayan bir şekilde görünebilirsiniz. Fondötenler bronzlaştırıcılar gibi işlemez. Kendiniz için doğru olanı seçmede sorun yaşıyorsanız, bir uzmana danışın. Doğal ışıkta fondöten örneğinden alın ve küçük bir miktar elmacık kemiklerinize ve çene hattınıza uygulayın.

Çok fazla fondöten: Yüzünüze çok fazla fondöten kullanmayın.İhtiyaç duyulandan fazla kullanılması, sivilceleri veya izleri gizlemez. Eğer koyu halkalarınız ve pigmentasyon izleriniz varsa, fondöten yerine kapatıcı kullanın.

Fondöteni iyi karıştırmamak: Kullanmadan önce fondöteni iyi karıştırmak her zaman tavsiye edilmektedir.Alnınızda karıştırmaya başlayın ve dairesel hareketlerle yavaş yavaş tüm yüzünüze yayın.Ardından, fondöten tamamen kaybolana kadar çene hattınız ve saç çizginizin olduğu yerlerde yayın. Boynunuza fondöten uygulamayı unutmayın. Lekelere iyice yayın.