Hakkımızda

Estemedi, estetik ve medikal gereksinimleriniz için sizi, alanında deneyimli kurum ve uzman doktorlarla buluşturan ücretsiz bir asistanlık hizmetidir. Estetik, göz sağlığı, saç ekimi, diş tedavisi ve estetiği, kısırlık tedavisi, ortopedi, kalp ve damar cerrahisi gibi sağlık sektörünün birçok alanında ihtiyaç duyduğunuz tedavi için en uygun merkezi, sürekli genişleyen ağımız içerisindeki sağlık kuruluşları arasından seçmeniz konusunda size yardımcı oluyoruz...
Hasta Yorumları
 

EsteSocial

Paylaştığınız için teşekkürler...

Ev Yapımı Akne Tedavisi

Mutfağınızda bulabileceğiniz alı besinleri kullanarak lekeleri yok edin.

Domates Maskesi:

Domates, akne mücadelesi için kullanılan birçok reçetesiz üründe bulunan likopen adındaki antioksidan bileşiğini içerir. Domatesi yarıdan kesin ve cildinize masaj yapın (açık yaralar üzerine uygulamayın çünkü acıtabilir). Kurumaya bırakın, sonra ılık suyla durulayın ve kurulayın.

Elma ve Bal Maskesi:

Elma cilde iyi gelen antioksidanlar içerir ve bal da arındırıcı ve nemlendirici özelliklere sahiptir. Bir elma rendeleyip iki çay kaşığı bal ile karıştırın. Bu karışımı tüm lekelere uygulayın ve 10 dakika bekletin. Daha sonra ılık suyla durulayın ve kurulayın.

Karpuz Maskesi:

Cilt dostu antioksidan madde olan likopen içeren başka bir meyve de, aynı zamanda arındırıcı olan karpuzdur. Küçük bir parça karpuz alın ve püre haline getirin. Püreyi tüm yüzünüze uygulayın ve kurumaya bırakın. Ilık suyla durulayın ve kurulayın.