Hakkımızda

Estemedi, estetik ve medikal gereksinimleriniz için sizi, alanında deneyimli kurum ve uzman doktorlarla buluşturan ücretsiz bir asistanlık hizmetidir. Estetik, göz sağlığı, saç ekimi, diş tedavisi ve estetiği, kısırlık tedavisi, ortopedi, kalp ve damar cerrahisi gibi sağlık sektörünün birçok alanında ihtiyaç duyduğunuz tedavi için en uygun merkezi, sürekli genişleyen ağımız içerisindeki sağlık kuruluşları arasından seçmeniz konusunda size yardımcı oluyoruz...
Hasta Yorumları
 

EsteSocial

Paylaştığınız için teşekkürler...

Bu kış tırnaklarınızı korumak için

Kış aylarında cilt bakımı gerçekten zor olduğundan, belki de en çok ihmal edilenler tırnaklardır.Çoğu zaman çatlar ve en sonunda da kırılırlar. İşte bu kış sağlıklı tırnakları korumak için birkaç ipucu.

- Tüm gün boyunca el ve ayaklarınızın nemli kalmasını sağlayın. Bu sırada el ve ayak tırnaklarınızı da losyonla ovmayı unutmayın. Ayak ve ellerinizi her yıkadığınızda nemlendirici sürün.

-Kış aylarında ayak tırnakları daha fazla korunur çünkü genelde çorap ve ayakkabı içinde tutulurlar.Dışarı çıkarken de ellerinizi korumak için hafif eldivenler takın.

- Eğer uzun süre suyla işiniz varsa, el tırnaklarınızın korunması için lastik eldiven kullanın.Ayaklarınıza da fazlaca protein sağlayın.