Hakkımızda

Estemedi, estetik ve medikal gereksinimleriniz için sizi, alanında deneyimli kurum ve uzman doktorlarla buluşturan ücretsiz bir asistanlık hizmetidir. Estetik, göz sağlığı, saç ekimi, diş tedavisi ve estetiği, kısırlık tedavisi, ortopedi, kalp ve damar cerrahisi gibi sağlık sektörünün birçok alanında ihtiyaç duyduğunuz tedavi için en uygun merkezi, sürekli genişleyen ağımız içerisindeki sağlık kuruluşları arasından seçmeniz konusunda size yardımcı oluyoruz...
Hasta Yorumları
 

EsteSocial

Paylaştığınız için teşekkürler...

Bronşit Nasıl Engellenir

Bu, özellikle bebeklerde, küçük çocuklar ve bağışıklık sistemi zayıf olan insanlarda görülen çok yaygın bir kış hastalığıdır. Bronşit, solunum güçlüğüne neden olan mukus birikmesine yol açan akciğerlerdeki küçük hava yollarının iltihaplanmasıdır. Belirtiler, soğuk algınlığıyla az çok benzeşir. Hızlı soluma, sürekli öksürük, hırıltılı ve hafif ateş gibi diğer belirtiler de sıkça görülür.

Yukarıdaki belirtileri fark ettiğiniz anda tıbbi yardım isteyin. Belirtilerin daha da kötüye gitmesini önlemek için Dr. Keya sigara dumanına ve yangın olan yerlere maruz kalmamayı tavsiye ediyor.