Hakkımızda

Estemedi, estetik ve medikal gereksinimleriniz için sizi, alanında deneyimli kurum ve uzman doktorlarla buluşturan ücretsiz bir asistanlık hizmetidir. Estetik, göz sağlığı, saç ekimi, diş tedavisi ve estetiği, kısırlık tedavisi, ortopedi, kalp ve damar cerrahisi gibi sağlık sektörünün birçok alanında ihtiyaç duyduğunuz tedavi için en uygun merkezi, sürekli genişleyen ağımız içerisindeki sağlık kuruluşları arasından seçmeniz konusunda size yardımcı oluyoruz...
Hasta Yorumları
 

EsteSocial

Paylaştığınız için teşekkürler...

Bizans Eserleri
İstanbul, Türkiye

Saat 09.00’da otelin lobisinde profesyonel EsteTravel Rehberi ile buluşma ve özel araçla Sultanahmet’e hareket. Ayasofya Müzesi, Zeyrek Camii ve Kariye Müzesi gezileri. Öğle yemeği. Yerebatan Sarnıcı ve Bizans Surları gezileri sonrasında otele transfer.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler (Kısaca Her şey) : Uzman EsteTravel rehberlik hizmeti, özel araç ile programda yazılı olan tüm geziler, öğle yemeği, tüm bahşişler (tur liderine ve gezi şoförüne bahşiş toplanmıyor) ve KDV.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler : Fiyata dahil olan yemekler sırasında alınacak alkollü - alkolsüz içecekler ve kişisel harcamalar.

Sitede yer alan geziler, Fest Travel (Türsab A-1410) tarafından gerçekleştirilmektedir.